chronoss@chronoss.pl

+48 661 603 379

chronoss@chronoss.pl

+48 661 603 379

O firmie

Twój sprawdzony dostawca

komponentów mechanicznych

Chronoss Industry Service Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą produkującą części maszyn i urządzeń dla przemysłu. Powstał z myślą aby sprostać wymaganiom dynamicznie rozwijającego się rynku.

N

Satysfakcja i zaufanie

Nasi Klienci są zawsze w centrum uwagi. Motto naszej firmy brzmi: Twoja satysfakcja jest naszym kapitałem. Wszystkie nasze działania mają na celu satysfakcję Klienta zarówno w krótkim jak i w długim okresie czasu. Każdego dnia dbamy aby zapewnić wszystkim naszym Klientom najlepsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązania w pełni spełniające ich oczekiwania.

Jakość i niezawodność

Codziennie pracujemy nad doskonaleniem działalności naszej firmy. Czujemy się odpowiedzialni za jak najlepszy efekt wykonywanej przez nas pracy. Stawiamy na wiedzę, doświadczenie i profesjonalizm w całym procesie produkcyjnym, od momentu wpłynięcia zamówienia, aż po jego terminową realizację. Stosujemy bardzo wysokie standardy jakości i używamy nowoczesnych technologii by jak najlepiej służyć naszym Klientom. Nieustannie dbamy aby marka Chronoss była dla naszych Klientów symbolem jakości i niezawodności.

Doświadczony zespół

Tworzymy doświadczony zespół profesjonalistów, w którym zadaniem kierownictwa jest właściwe motywowanie pracowników, wspieranie i szkolenie w celu uzyskania rezultatów na najwyższym poziomie. Zatrudniamy przeszło czterdziestu wykwalifikowanych fachowców z bogatym doświadczeniem zawodowym, których współdziałanie dla osiągnięcia wspólnych celów i orientacja na wyniki własnej pracy są podstawą naszego sukcesu teraz i w przyszłości. Dążymy do tego aby zapewnić naszym pracownikom komfortowe warunki pracy, możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji. Dbamy aby nasze relacje były jak najlepsze.
+

Kierunki rozwoju

Chcemy być postrzegani przez naszych Klientów jako renomowany dostawca komponentów mechanicznych dla produkowanych przez nich maszyn i urządzeń. Głównymi kierunkami naszego rozwoju są branża energetyczna i przemysł maszynowy. Każdego dnia konsekwentnie dążymy do celu, budując naszą pozycję na rynku, jako dostawca wysokiej jakości podzespołów dla światowych producentów urządzeń energetycznych oraz producentów maszyn dla przemysłu chemicznego, spożywczego, włókienniczego, prefabrykatów betonowych, producentów maszyn rolniczych i budowlanych oraz maszyn górniczych.