Piłsudskiego 15
PL 26-670 Pionki
tel.  +48 48 381 88 84
fax: +48 48 384 82 30

JAKOŚĆ I PRECYZJA

Marka Chronoss oznacza jakość. Dążymy do precyzji, bezbłędnych osiągnięć i rozwiązań. Tworzymy doświadczony zespół profesjonalistów, gdzie zadaniem kierownictwa jest właściwe prowadzenie pracowników, wspieranie i szkolenie w celu uzyskania rezultatów na najwyższym poziomie.

NIEZAWODNOŚĆ

Codziennie pracujemy nad doskonaleniem działalności naszej firmy. Czujemy się odpowiedzialni za jak najlepszy efekt wykonywanej przez nas pracy. Stawiamy na niezawodność i profesjonalizm w całym procesie wytwórczym, od momentu doradztwa, zlecenia zamówienia po jego terminową realizacje.

SATYSFAKCJA I ZAUFANIE

Nasi klienci są w centrum uwagi. Twoja satysfakcja jest naszym kapitałem. Wszystkie nasze działania mają na celu usatysfakcjonowanie klienta zarówno w krótkim, jak i długim okresie czasu. Naszym celem jest zapewnienie wszystkim naszym klientom najlepszych i najbardziej ekonomicznych rozwiązań i oczekiwań. Dążymy także do tego, aby nasze kontakty z współpracownikami oraz dostawcami były jak najlepsze.

TECHNOLOGIA

Stosujemy najwyższe standardy jakości i używamy najnowszej technologii, aby służyć klientom. Posiadamy
i ciągle udoskonalamy nasz park maszynowy.

SUKCES

  • Współpraca z innymi w celu osiągnięcia wspólnych celów, jest podstawą naszego sukcesu teraz
    i w przyszłości.
  • Orientacja na wyniki jest kluczowa dla naszej firmy oraz naszych pracowników, podobnie jak porównywanie naszych osiągnięć z celami i systematyczne korygowanie działań w celu maksymalizacji sukcesu.
  • Chcemy być rozpoznawalni przez wszystkich graczy z branży obróbki metali i konstrukcji stalowych jako wiodąca firma.

Do pobrania